Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej | Obiady szkolne - 60 propozycji zbilansowanych zestawów obiadowych
Wyszukiwarka
Home 9 Żywienie w placówkach edukacyjnych 9 Edukacja żywieniowa w praktyce 9 Obiady szkolne – 60 propozycji zbilansowanych zestawów obiadowych

Obiady szkolne – 60 propozycji zbilansowanych zestawów obiadowych

Autor

Oddajemy w Państwa ręce e-book dotyczący obiadów szkolnych wraz z zestawem 60 propozycji obiadowych, które pomogą w realizacji celu, jakim jest prawidłowe żywienie uczniów.
Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej | Obiady szkolne - 60 propozycji zbilansowanych zestawów obiadowych

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej | Obiady szkolne - 60 propozycji zbilansowanych zestawów obiadowychŻywienie jest bardzo istotnych czynnikiem prawidłowego rozwoju dziecka, jego samopoczucia, zdolności poznawczych i koncentracji – jakże ważnych w szkole i poza nią. Odpowiednia organizacja obiadów szkolnych to nie tylko zaspokajanie podstawowych potrzeb organizmu w celi dostarczenia składników odżywczych, ale także kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, które będą determinowały zdrowie młodego człowieka obecnie jak i w przyszłości.

Realizacja obiadów szkolnych to także wyzwanie związane z wykorzystaniem możliwości, jakim jest jedzenie w grupie rówieśniczej, która m.in. wpływa ma wybory żywieniowe dzieci. Realizatorzy żywienia zbiorowego w szkołach pełnią zatem bardzo istotną, choć często niestety, niedocenianą rolę.

Mamy nadzieję, że ta publikacja pomoże realizować żywienie zbiorowe w szkołach z korzyścią dla zdrowia dzieci szkolnej.

Kliknij w obrazek obok, aby pobrać e-book

Inne nowości z kategorii Żywienie w placówkach edukacyjnych: