Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej | Bezpłatny e-book
Wyszukiwarka
Home 9 Aktualności 9 Bezpłatny e-book „Żywienie w przedszkolu w praktyce” część II – propozycja 30 zbilansowanych jadłospisów przedszkolnych.”

Bezpłatny e-book „Żywienie w przedszkolu w praktyce” część II – propozycja 30 zbilansowanych jadłospisów przedszkolnych.”

Autor

Posiłki serwowane w przedszkolu powinny spełniać rekomendacje zarówno z zakresu zasad prawidłowego żywienia dzieci, jak również być zgodne z przepisami prawa dotyczącymi żywienia w jednostkach systemu oświaty. Ponadto powinny być smaczne, estetycznie podane, zachęcające do konsumpcji.
Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej | Bezpłatny e-book

Dzisiejsze przedszkolaki to dzieci o różnych preferencjach żywieniowych, z rozmaitymi nawykami żywieniowymi. W związku z tym rola wszystkich osób zaangażowanych w planowanie i przygotowywanie posiłków dla dzieci nie jest łatwa, a jednocześnie niezmiernie ważna.

Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji e-book „Żywienie w przedszkolu w praktyce – propozycja 30 zbilansowanych jadłospisów przedszkolnych” licząc, że będzie on pomocą w Państwa codziennej pracy. E-book ten jest kontynuacją publikacji „Żywienie w przedszkolu w praktyce” dostępnej na stronie internetowej Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. W przystępny sposób przedstawiono zagadnienia związane z żywieniem zbiorowym w przedszkolach w zakresie zasad zdrowego żywienia i wytycznych rozporządzenia Ministra Zdrowia w praktyce.

Pobierz e-book:

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej | Bezpłatny e-book

0 komentarzy

Inne nowości z kategorii Dzieci i młodzież: